Jeden wspólny zestaw satelitarny dla wielu dekoderów

Multiroom Standard HD jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów HD, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do kanałów liniowych, pakietów platformy nc+ oraz usług dodatkowych. Usługa umożliwia także dostęp do kolekcji VOD+, ale jedynie z poziomu mediaBOX+/turboBOX+. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (mediaBOX+/turboBOX+ i BOX+) w internetowej sieci domowej LAN – przewodowo lub przez WiFi.
Oferta programowa
Na dekoderze głównym (Turbodekoder HD z nagrywarką) możesz oglądać pełną ofertę platformy nc+ i korzystać z wypożyczalni filmów VOD+. Na pozostałych dekoderach masz dostęp do pełnej oferty z wyjątkiem wypożyczalni filmów VOD.
Nawet 6 dekoderów
W ramach jednego abonamentu i jednej instalacji antenowej możesz podłączyć aż 6 dekoderów: dekoder główny (Turbodekoder HD z nagrywarką) i do 5 dekoderów dodatkowych (Dekodery HD).
HD
Nasze dekodery zapewniają odbiór programów w najlepszej jakości obrazu i dźwięku czyli w standardzie High Definition. Już teraz platforma nc+ oferuje aż 50 kanałów HD bez dodatkowych opłat.
Przewodnik po kanałach
Wygodny i przejrzysty program telewizyjny. Co, gdzie i kiedy w telewizji z 7-dniowym wyprzedzeniem. Wszystkie kanały są pogrupowane tematycznie co ułatwia znalezienie interesującej pozycji.
Wypożyczalnia Vod+
Na dekoderze głównym masz dostęp do wypożyczalni filmów VOD+. Możesz wypożyczać pojedyncze hity lub wykupić abonament na kolekcje filmowe i serialowe. A po podłączeniu dekodera do Internetu zyskujesz dostęp do dodatkowych kolekcji i serwisów VOD+.
Pvr
Na dekoderze głównym możesz nagrywać, zatrzymywać i pauzować programy na żywo. Nagrywasz swoje ulubione programy, możesz jeden program oglądać, a drugi równolegle nagrywać. Zatrzymujesz program na żywo i wracasz do oglądania kiedy chcesz. Przewijasz program i wracasz do momentu, który chciałbyś zobaczyć jeszcze raz.
Podłączenie Lan
Usługa Multiroom Standard HD wymaga podłączenia wszystkich dekoderów do domowej sieci LAN (za pomocą WiFi, kabla Ethernet lub Powerline).